Uzm. Dr. Elif Zeydan ile Homeopatik Tedavi

Uzm. Dr. Elif Zeydan ile Homeopatik Tedavinin Faydaları

 

Sağlığında bir şeylerin ters gittiğini düşünen ve iyileşmek için kendisine başvuran hastalarının başvuru sebebi şikayetlerinin detaylarının yanısıra kendisinin bile önemsemediği veya kanıksadığı diğer tüm bedensel semptomlarını, duygu durumunu ruhsal durumunu yaşadığı tüm duygusal ve fiziksel travmaları yaşam biçiminin ayrıntılarını detaylı bir şekilde  sorgulayıp resmini çıkaran Uzm. Dr. Elif Zeydan; doğanın iyileşme kanunu olan benzerlik kuralına göre bu resim ile eşleşen remediyi  ona vererek bedenin kendi kendini iyileştirme gücünü harekete geçirip gerçek iyileşmeyi başlatmaktadır.

 

Bebekler, hamileler, çocuklar dahil tüm yaş gruplarının sağlık sorunlarının iyileşme sürecinde uygulamış olduğu Homeopati yönteminde hastalarına belirtilen pozitif sonuçları sunmaktadır: hastalığın şiddetini, süresini, varsa organ kaybının derecesini ve hastanın yaşam enerjinin gücünü göz önünde bulundurmak kaydıyla hastalıklarını bastırmadan yan etkisiz, yumuşak , ruhsal zihinsel ve bedensel olmak üzere bütüncül ve kalıcı iyileşme.

 

Uzm. Dr. Elif Zeydan ile Homeopatik Tedavide Sizi Nasıl Bir Süreç Bekliyor

 

Uzm. Dr. Elif Zeydan ile başlamış olduğunuz homeopatik tedavi sürecinde öncelikle hastanın, hastalık belirtilerini geçici bir süre gideren değil, sorunların köküne inen ve kalıcı bir yöntem arayışında olması gerekmektedir. Homeopatik tedavi ekip işi ve bütünsel bir yaklaşımdır bu süreçte işini severek yapan, konuya hakim olmanın verdiği rahatlıkla sonuç alana kadar vazgeçmeyen, her an ulaşılır olmayı ve doğallığı kendine en büyük meziyet olarak ekleyen Uzm. Dr. Elif Zeydan hastalarının süreçlerine ortak olarak herkesi ekibin bir parçası kabul etmektedir.

error: İçerik kopyalanamaz.